• Hodnocení:
  • | Stažen: 680x
  • | Shlédnut: 2347x
  • | DOWNLOADUJ

Easy Language – Němčina

EasyLanguage je výukový program určený pro výuku cizích jazyků, který Vás naučí slovní zásobu, gramatiku ale i fráze a ustálené obraty cizího jazyka, a to vše jednoduchou a zábavnou formou.

Obsah programu tvoří přes tisíc slovíček a stovky vět, které jsou podle svého zaměření rozděleny do několika desítek výukových témat. Každé slovíčko je doplněno ručně kresleným obrázkem a vše je namluveno rodilým mluvčím. Pomocí zabudovaného editoru výukových témat lze snadno vytvářet nová výuková témata s vlastní slovní zásobou, a tím téměř neomezeně rozšiřovat výukový obsah programu.

EasyLanguage Vás bude učit číst, psát a rozumět cizí řeči pomocí inteligentního systému výuky. Postupně s Vámi projde zvolené výukové téma, přičemž si u každé výukové položky uchová údaje o tom jaké Vám činila problémy a podle toho určí intenzitu a počet opakování. Po dokončení výuky si můžete prohlédnout na kolik procent jste zvládli jednotlivé položky a kolik opakování položky bylo potřeba pro její kompletní zvládnutí.

Své dosažené znalosti si můžete ověřit pomocí několika typů testů. Každý výsledek testu je vyhodnocen a podle úspěšnosti zařazen do seznamu dosažených výsledků výukového tématu. Dozvíte se kolik, a jaké chyby jste udělali, jak dlouho Vám test trval, na kolik procent jste byli úspěšní a zda jste se zlepšili či ne.

Pro výuku i test u každého z výukových témat si můžete zvolit pro Vás odpovídající obtížnost a nastavit časový limit. Výuka i test je možný z více výukových témat současně.

STÁHNOUT

Doplňující informace o software

Easy Language – Němčina
Velikost:
23,2 MB

Nefunguje stahování?

Autor: 1st EasySoft
Licence: Shareware
Omezení: 4 výuková témata: dům, kuchyně, jídlo a lidské tělo
Oficiální website: Easy Language – Němčina
Požadavky: - Žádné speciální požadavky -
Podporované jazyky: čeština
Podporované operační systémy: Windows 98/2000/XP/Vista/7
Datum přidání: 23. 6. 2011
Software přidal: Downloaduj

Hodnocení software

Easy Language – Němčina
Celkové hodnocení Vaše hodnocení
VN:RO [1.9.22_1171]
(1.0) Hlasů: 1
VN:F [1.9.22_1171]
6 = Super | 1 = Odpad

Podobný software z kategorie